Hakkımızda

TARKO DIŞ TİCARET İLAÇLAMA TEMİZLİK GIDA İNŞAAT  LTD. ŞTİ.
1986 yılında özellikle haşere ve kemirgen mücadelesi alanında faaliyet göstermek amacıyla kuruldu. Gıda sektöründe haşere ve kemirgenlerin hijyen ortamını olumsuz etkilemeleri, kemirgenlerin işletmelere verdikleri ekonomik zararlar, TARKO LTD. ŞTİ 'nin hareket noktası oldu. Zararlıların işletmelerde yol açtıkları kayıpların önlenebilmesi için, dünyada en çok kullanılan ürünleri ve son teknolojik sistemleri Türkiye genelinde uygulamaya başladı.

1999 yılında yeniden yapılanmaya giden TARKO  yaptığı yeni yatırımlarla pazar payını genişletmek amacıyla temizlik ve temizlik ürünleri satışı departmanlarını faaliyete geçirerek çalışmalarını yaygınlaştırdı.

TARKO 1986 yılından bu yana " her ortamda, her türlü haşere ve kemirgen sorununuza kesin çözüm" sloganı ile uygulamalarının her aşamasında, müşteri memnuniyetini, maksimum düzeye çıkarmak için çalışır. Dünyadaki yenilikleri sürekli izler, yeni ürünleri ve cihazları en kısa sürede temin eder.

TARKO  sürekli eğitilen uzman ekipleri ile Dünya Sağlık Örgütünün önerdiği ve Sağlık Bakanlığının onayladığı ürünlerle haşere ve kemirgen sorununu en kısa sürede ve en uygun maliyetle çözer. Yaptığı uygulamalara garanti verir. Sorun çözümleninceye kadar uygulamaların takibini ve kontrolünü yapar.
Kullandığı ürünler insan sağlığı açısından hiçbir risk oluşturmaz. ekstra hijyen ve koruma sağlar. Ekonomik zararları ortadan kaldırır. Müşteri kayıplarını önler.

Eğitimli Uzman Ekiplerimiz:
Sıkı eğitimden geçirilir, deneme uygulamaları yaptırılır.Sorununuzu sizden devralır ve çözümler.
Her Cins Haşere ve Kemirgen: Yaşanan mekanların haşere ve kemirgenlerden arındırılması ancak TARKO ' nun profesyonel yöntemleri ve denetimleri ile mümkündür.

Temel ticari felsefemiz; müşterinin gerçek ihtiyacının belirlenmesi ve bu ihtiyaca en uygun ürünü ve hizmeti,  en uygun maliyetle sunmaktır.

 

 Fare KütüphanesiSitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.