Ultrasonik Fare Kovucu Cihazlar

Art.No-604
Fırınlar,Gıda Depoları,Deri Depoları,Silolar, vb... büyük ölçekli mekanlar için fare kovucu
Güçlü ultrasonik ses dalgaları yayarak farelerin  ortamdan uzaklaşmalarını sağlar. Giriş yapacak zararlıları engeller.250 M2'ye kadar etkilidir.
Radyasyon etkisi yoktur.Değişik elektro-magnetik form ve aralıklarla çalışır.Zararlıların duyma ve beslenme sistemlerini tahrip ederek ortamı terk etmelerini sağlar.
SST TEKNOLOJİSİ - 2 YIL GARANTİLİ
Art.No-601
Evlerde ve elektrik tesisatı döşenmiş işyerlerinde kullanılan
fare kovucu
Farelere  karşı etkisi ile birlikte akreplere karşıda etkilidir. Etki alanı 120 M2'dir.Kemiricilerle  mücadelede kullanılan elektrikli manyetik alettir.Sigorta kutusuna en yakın prize takılır. Kablolar üzerinden değişken frekanslarda manyetik ses dalgalarını sigorta aracılığıyla kablo döşenmiş iş yerleri ve evlerin en ücra köşelerine kadar ulaştırarak koruma sağlar.Diğer modellerle birlikte kullanılır.
EMF TEKNOLOJİSİ - 2 YIL GARANTİLİ

Art.No-605
50 M2'ye kadar olan alanlar için ideal fare kovucu
Ultrasonik ses dalgaları ile kemirgenlerin  işitme ve beslenme metabolizmalarını bozar. Bu ultrasonik ses dalgaları farelerin normal yaşamlarını etkilemekle aralarında panik yaratır. Kemirgenlerin beslenme ve üremeleri durur ve bulundukları mekanı terk etmek zorunda kalırlar.
SST TEKNOLOJİSİ - 2 YIL GARANTİLİ
 

 Fare KütüphanesiSitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.